EHLİYET İÇİN SAĞLIK RAPORU NASIL ALINIR?

Ehliyet alma ya da ehliyet yenileme sürecinde de sağlık raporu gerekiyor. Bu sebeple gerekli rapor belli kurumlardan alınabiliyor. Peki aile hekimi ehliyet için sağlık raporu veriyor mu?

 0  151
EHLİYET İÇİN SAĞLIK RAPORU NASIL ALINIR?

Sağlık raporu, bazı başvuru sürecinde talep edilen belgeler arasında yer alıyor. Ehliyet veya sürücü belgesi için de sağlık raporu talep ediliyor. İlgili sağlık kuruluşuna başvurulduktan sonra süreç tamamlanınca kaşe ve imzasını atan doktor, raporu onaylayarak teslim eder.

EHLİYET İÇİN SAĞLIK RAPORU NASIL ALINIR?

Ehliyet için sağlık raporu aile sağlık merkezleri, özel hastaneler ve tıp merkezlerinden alınabilmektedir.

Bu rapor için de yetkili kişi yapılması gerekenler hakkında bilgi verir.

SAĞLIK RAPORU NASIL ALINIR?

Sağlık Raporu almak için bir sağlık kuruluşuna başvurulması gerekmektedir. Bu rapor aile hekimleri, özel tıp merkezleri, poliklinikler ve özel hastanelerden alınabiliyor. Sağlık raporu için kuruma gidildiğinde gerekli adımlar hakkında bilgi verilir. İş için sağlık raporu ise Aile Hekimi veya iş yeri hekiminden de talep edilebilir.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

ehliyet Ehliyet ile ilgili tüm bilgileri en doğru, en detaylı ve göz alıcı şekilde sizlere sunmak. Ehliyet ve araç sürüş ile ilgili merak ettiğiniz her sonun cevabını ehliyet.info üzerinden verebilmek ve bu alanda tüm isteklerinizi karşılayabilmek için ekip arkadaşlarımız ile birlikte sürekli güncel verileri sizlere sunuyoruz.